Looming

Ilmunud: “Humoorikas ja fantaasiaküllane noorteromaanLepatriinupüüdja” Kirjastus Kuma, 4. märts, 2011
See on lugu armastusest ja eneseleidmisest, kuigi sootuks omamoodi võtmes. Loe huvi korral lähemalt mu teisest blogist, mai, juuni ja juuli postituste alt. http://kiirisaar.blogspot.com

Ilmunud: Noortepärane põnevusromaan “Martin Greeni juhtum”, Kirjastus Tänapäev, 18. november, 2011
Romantiliste sugemetega põnevuslugu, mis sisaldab lisaks noore inimese leinale kummalisest kohtumist kauni tundmatuga ühel pimedal talvisel meeleheiteööl. Sellest saab alguse eriskummaline sündmusteahel, mis muudab lõpuks kogu peategelase elu. Rohkem infot septembri, novembri ja detsembri postitustes teises blogis.

Ilmunud: Põlvamaad tutvustav raamat “Rohelisem elu – väärtused ja edulood.” Raamat sisaldab mitmete Põlvamaaga seotud võtmeisikute muljeid ja arvamusi oma kodumaakonnast ja on illustreeritud kaunite värvifotodega. Olin raamatu üks kaasautoreist.

Ilmunud:  Humoorikas võtmes suhtekolmnurka lahkav novell “Tupiktänavas” , Hiiu Lehes järjejutuna alates 9.detsembrist. Lugu räägib vananeva väikelinnaplika eneseleidmise eriskummalisest ja pisut okkalisest teest. Praegu jookseb mu novell ajakirjas “Saladused” alates septembrinumbrist.

Ilmunud: Müstiliste sugemetega noorteromaan “Ruubeni liblikad:Kirsipiia” kirjastuselt Varrak 19.septembril 2012. Kuivõrd tõenäolne on võimalus, et tõrjutud ja ilmetul piigal võiksid peatuda kõige lummavama olendi silmad? Kas armastus on kõikvõimas või on tegu siiski kõigest enesepettuse meeldivaima vormiga? Või mis paneb meid üldse arvama, et maailm, kus me elame, on seesugune, nagu me silmad meile väidavad?

Ilmumas: Kaastöö ajakirjaga Saladused alates juunikuust. Ajakirja kaante vahel leidub iga kuu mu inimsuhete keerdkäikudest ja eneseleidmise käänulistest teedest pajatavaid novelle.

Ilmunud: Esimene lasteraamat minult pealkirjaga”Keteriin Salaaias.” 15. novembril 2012, kirjastuselt Argo. Teos on minupoolne lõbus ja fantaasiarohke tõlgendus maailmakuulsast lasteraamatust “Alice Imedemaal.” End üksildasena tundev väike tüdruk Keteriin leiab läbi kummalise juhtumuse salaukse fantaasiaküllasesse maailma, kus elavad kummalised, veidrad ja vahvad olevused, kes muudavad Keteriini elu kõige värvikamaks ja sündmusterohkemaks seikluseks.

Ilmumas: lasteraamat “Keteriin Salaaias” 2. osa varakevadel.
Ilmumas: noorteromaan “Ruubeni liblikad: Jordan” samuti kusagil kevade paiku.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s