Minust


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Küllap olin juba lapsest saati sügava maailmatunnetusega. Õisi täis heinamaa polnud minu jaoks kunagi kõigest kaunis maastik, vaid sisaldas endas hulgaliselt nähtamatuid, ent samas mingil iseäralikul moel selgesti tunnetatavaid muinasjututegelasi, kes kõikjal mu ümber hõljusid. Mingis mõttes on mingi kübe taolisest maailmanägemusest minuga siiani jäänud, ilmselt seetõttu armastangi kirjutada eelkõige fantaasiaküllaseid ja  kummalisevõitu lugusid.

Aktiivselt olen loomingu viljelemisega tegelenud viimased viis aastat, mille vältel on minult ilmunud kaheksa ilukirjandusteost, neist kaks lasteraamatut. Ma kirjutan mitmes erinevas žanris – nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Viimase aja väljakutsena panin kokku oma esimese luulekogu materjali, millest sündis mu kaua  ja kaunikeseks viimistletud debüütkogumik “Võilillelein,” mille üle olen eriti õnnelik.  Tegelen meelsasti loodusfotograafiaga, teen igakuiselt kaastööd ajakirjandusväljaannetele ja unistan ajast, mil on aega jälle aktiivsemalt maalima hakata.

Kirjutamine on mulle alati sobinud, see on minu jaoks eneseteostuse kõrval eelkõige viis lahti mõtestada ja mõista ümbritsevat maailma ja inimeste ilu ning keerukust. Kirjasõna maailm on on minu jaoks paik, kus ma tunnen end alati suurepäraselt.
Rohkem infot minust leiab näiteks veebiväljaandele Tekster antud intervjuus:

http://kiirisaar.blogspot.com/2012/02/teksteri-persoonilugu-unistustest-saab.html

Üks arvamus “Minust

  1. Tere! Hästi kirjutatud lood ja ilusad pildid!! Endalegi meeldib lugeda ja see va fotopisik on kah viimasel ajal kõvasti nakatanud… pildistamisega oli väike vahe aga nüüd andsin sõrme ja võttis käe… Igatahes meeldib kõik see, mis siin kirjas ja pildis!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s