Koostöö ajakirjaga “Saatus&Saladused”

Saatus_oktoober_2013-1_kaashttpwww.destaterepublic.comSeni mu eduliselt poolteist aastat väldanud koostöösse peatoimetaja Anne Lugimaga ja ajakirjaga “Saladused” on tulnud muudatus. Ajakiri ühines omanike kokkuleppel ajakirjaga “Saatus” ning hakkab igakuiselt ilmuma uue nime all, väljaandena “Saatus&Saladused”. Toimetaja Anne-Mari Alveri sõnul on uus ajakiri veidi mahukam, aga sisuliselt sama. Alles on jäänud mõlema ajakirja unikaalsed tugevused, lugeja ette jõuab hulk magusaid saladusi, minu puhul küll pigem ilukirjanduslikke novelle, lisaks tutvustab ajakiri igal kuul ühe luuletaja loomingut ning ilmub raamatukatkend mõnest huvitavast raamatust.

Oktoobrinumbris, ajakirja esmanumbris, ilmus juba mu novell “Ostuhullus mattis mõistuse”.

Ajakiri kadus nii kähku letilt, et ma pole seda ise veel käes hoida saanudki ja kahtlane, kas seda Hiiumaalt enam leiabki. Sestap palusin toimetusel endale oktoobrinumber saata, kuna mul on kombeks koguda ilmunud materjale.

Veebiaadressilt http://www.destaterepublic.com/gallery/photo/kristiina-nikolayeva-for-saatus-ja-saladused-magazine/ leidsin ka ajakirja kaanepildi, mille lisan siia.
Edaspidi võib mu lugusid siis leida uue nimega ajakirja kaante vahelt. Mingist sisemisest vajadusest olen neid kirjutama jäänud ning küllap vajan seesugust väljundit samamoodi, nagu lugejad mu lugusid. Oleks vaid rohkem aega, et kõigeks aega leida. 

Uue nimega ajakirjale aga loomulikult palju edu ning õnne! 

Ajakirjas leiduv lugu on pühendatud mu vanaemale. 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s