“Martin Greeni juhtum” on ilmunud!

Enne, kui ma siin blogis oma novelliga “Ööd vahtravalgel” edasi lähen, mille kirjutamine mulle ausalt öeldes üheks üsna lahedaks väljakutseks on kujunenud, kuna, tõsiselt, ma ei tea veel isegi, millega kogu lugu lõpeb, annan edasi ühe kauaoodatud ja minu jaoks kahtlemata järjekordselt suure ning rõõmsa uudise.
Nimelt reedel, 18ndal novembril jõudis trükist mu teine romaan, kirjastuse Tänapäev romaanivõistlusel auhinnalise kohaga pärjatud põnevuslugu “Martin Greeni juhtum.”

Sellele kõigele tagasi mõeldes on mul isegi mõnevõrra üllatav tõdeda, et aasta algul, täpsemalt siis veebruaris valmis saanud käsikiri on juba novembri lõpuks materialiseerunud raamatuks, olles juba Rahva Raamatu müügiketi kodulehel kenasti saadaval. http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/martin_greeni_juhtum/819112

Olen väga rahul kunstnike Jaak Peebu ja Laura Pappa poolt väljatöötatud kaanekujundusega, kuna mulle on alati meeldinud hele tekst tumedal taustal. Samuti võtavad äikesenooled südames mu romaani sisu äärmiselt ilmekalt, lühidalt ja tabavalt kokku. Ka mõjub see pisut piprakoogilik süda kuidagi väga armsalt retrolikult. Seega veelkordne personaalne tänu neile tehtud töö eest! 🙂
Kuigi ma olen alati miskipärast pisut peljanud kollast värvitooni, lihtsalt mingist subjektiivsest eelarvamusest lähtuvalt, mõjub ta sellel pruunil taustal kuidagi väga sobiva ereda ja sooja värvilaiguna.
See foto pole ehk kõige parema kvaliteediga, kuna originaalis peaks ta mõjuma pisut tumedamalt ja kuidagi väga lahedalt vanaaegselt.

Kindlasti pajatan siin oma uue romaaniga seonduvast edaspidi veelgi.
Sellekohast infot leiab huvi korral lisaks kirjastuse Tänapäev kodulehelt:
http://www.tnp.ee/raamat?id=1182

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s