Algus

Siin ma siis istun, on mingi üsna imelik aeg, mil pole veel nagu õige öö ja samas enam päev ka mitte. Akna taga lõõtsub tuul, mis on selles niiskes sügisajas üha jahedamaks muutumas, kell tiksub vaikuse rütmis… Vahin ainiti helendavat ekraani ja lihtsalt olen.

Kirjutamises on minu jaoks tegelikult mingi täiesti omamoodi võlu. Võimalus välja öelda midagi, mida võib-olla juba ammu oled mõelnud ja öelda tahtnud. Eneseteostus? Mingis mõttes kahtlemata.  
Täiesti võimalik võib olla isegi stsenaarium, et õppisin enne kirjutama kui lugema. Vähemalt mulle endale tundub ajuti küll niimoodi. Kirjutades on kuidagi märksa lihtsam kõik oluline ära öelda. Sõnad, mis huultelt pudenevad, on teinekord kohmakad ja abitud, vahel suisa valed. Kirjasõnas on kõik märgatavalt lihtsam – võimalus korduvalt muuta, parandada, kahetimõistmised ja muud konarused täiuslikuks lihvida.

Saaks elus ka nii. Võib-olla keegi õpetab kunagi, mine tea.

Mu blogi loomise eesmärgiks on tutvustada ennast ja enda loomingut, vähemasti ideaalis võiks ta niimoodi välja näha. Kuidas see kõik aga välja kukub – eks see siis pärast paistab. Aga hea tahe maksab ka midagi, eks ole?
Nagu keegi küünik olla öelnud – kui Sind pole veebis, pole sind olemas. No mine tea, kas päris niimoodi seda võtta saab, aga jah…

Parem ikka olemas olla, kui mitte olla. Või kuidas? 🙂

Seega – welcome!

Üks arvamus “Algus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s